Prisijungimo prie e.Statistikos būdai

Prisijungti prie e. Statistikos ir naudotis visomis paslaugomis gali tik registruotas naudotojas – respondento atstovas patvirtinęs savo paskyrą. Jei neturite e. Statistikos paskyros, skaitykite skiltį „Norintiems pradėti".

Jei jums jau sukurta nauja paskyra, iš pradžių ją reikia patvirtinti. Paskyros patvirtinimas atliekamas prisijungiant prie e. Statistikos per VIISP (elektroniniai valdžios vartai).

Paskyros patvirtinimo metu jums bus sukurti naudotojo vardas ir slaptažodis (t.y. tapsite registruotu naudotoju).

Registruoti naudotojai prisijungti prie e. Statistikos gali dviem būdais:

  • nurodant naudotojo vardą ir slaptažodį;
  • patvirtinant savo tapatybę per VIISP (elektroniniai valdžios vartai).

Prisijungti su naudotojo vardu Prisijungti per VIISP

Buvusioje sistemoje e-formos registruoti respondentų atstovai yra perkelti į e. Statistiką, paliekant jų naudotojų vardus ir slaptažodžius, todėl jungiantis prie e. Statistikos reikia naudoti savo senąjį naudotojo vardą ir slaptažodį.

e. Statistikoje vienas atstovas gali atstovauti keletą respondentų. Jei buvusioje sistemoje e-formos turėjote keletą naudotojų su tokiu pačiu el. pašto adresu, visi jie yra sujungti į vieną naudotoją. Šiuo atveju prie e. Statistikos reikėtų jungtis tuo naudotoju, kurio vardas yra didžiausias skaičius, nes tai naujausias naudotojas.

Iškilus klausimams dėl registracijos ar prisijungimo, teiraukitės tel. (8 687) 823 25, (8 650) 774 91, el. p. [email protected]