Šiuo metu naujoje sistemoje e. Statistika sutrikęs statistinių ataskaitų teikimas. Prašome bandyti vėliau. Atsiprašome už nepatogumus!

Prisijungimo prie sistemos e. Statistika būdai

Prisijungti prie sistemos e. Statistika ir naudotis visomis paslaugomis gali tik registruotas naudotojas – respondento atstovas, patvirtinęs savo paskyrą. Jei paskyros sistemoje e. Statistika neturite, skaitykite skiltį „Nuo ko pradėti“.

Jei Jums jau sukurta nauja paskyra, iš pradžių ją reikia patvirtinti. Paskyros patvirtinimas atliekamas prisijungiant prie sistemos e. Statistika per Elektroninius valdžios vartus (instrukcija, kaip prisijungti prie sistemos per Elektroninius valdžios vartus).

Patvirtinant (aktyvuojant) paskyrą sistema leis Jums pačiam sukurti slaptažodį (t. y. tapsite registruotu naudotoju).

Registruoti naudotojai prisijungti prie sistemos e. Statistika gali dviem būdais:

  • nurodydami prisijungimo el. paštą ir slaptažodį;
  • patvirtindami savo tapatybę per VIISP (Elektroninius valdžios vartus). Prie Elektroninių valdžios vartų naudotojas turi prisijungti ne kaip juridinio asmens atstovas, o kaip fizinis asmuo. Užsakoma paslauga „Statistinių verslo duomenų parengimas ir perdavimas“ priskirta prie paslaugų „Gyventojams“.

Pastaba: Naudotojai, užsiregistravę sistemos e. Statistika ankstesnėse versijose, pirmą kartą jungdamiesi prie atnaujintos sistemos privalo tai padaryti per Elektroninius valdžios vartus. Prisijungus reikės nurodyti savo el. pašto adresą, kuris bus naudojamas kaip naudotojo vardas, ir sukurti slaptažodį. Į nurodytą el. paštą bus siunčiami pranešimai, susiję su naudotojo paskyros tvarkymu. Jei prisijungiant per Elektroninius valdžios vartus nebus rasta Jūsų turėta paskyra, Jums teks registruotis iš naujo – senojoje paskyroje, prie kurios jungdavotės tik įvesdami suteiktą slaptažodį, nepakako duomenų, kad ji būtų perkelta.

Svarbu: Jei esate registruotas sistemos e. Statistika naudotojas ir pamiršote slaptažodį, prisijungimo lange spauskite nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“ ir atsivėrusiame lange nurodykite savo asmens kodą ir el. pašto adresą, kurį nurodėte pirmojo prisijungimo metu. Jei nurodytas asmens kodas ir el. paštas sutaps su Jūsų paskyros asmens kodu ir el. pašto adresu, Jums bus išsiųsta slaptažodžio atstatymo nuoroda.

Kilus klausimų dėl registracijos ar prisijungimo, teiraukitės tel. + 370 687 82 325, + 370 650 77 491 arba el. p. [email protected]