Šiuo metu naujoje sistemoje e. Statistika sutrikęs statistinių ataskaitų teikimas. Prašome bandyti vėliau. Atsiprašome už nepatogumus!

Prisijungimas per Elektroninius valdžios vartus

Jei Jums buvo sukurta nauja paskyra sistemoje e. Statistika, pirmą kartą prisijungti prie sistemos e. Statistika turite per Elektroninius valdžios vartus. Žemiau pateikiama detali prisijungimo instrukcija.

Šią instrukciją galite atsisiųsti anglų kalba PDF formatu (Download this manual in English).

Svarbu: Prie Elektroninių valdžios vartų turite prisijungti kaip fizinis asmuo, o ne kaip juridinio asmens atstovas.

Norėdami prisijungti prie sistemos e. Statistika per Elektroninius valdžios vartus, atlikite šiuos veiksmus:

1. Interneto naršyklėje atsidarykite Elektroninių valdžios vartų portalą www.epaslaugos.lt.

2. Spauskite mygtuką „Prisijungti“:

 

3. Prisijungimo puslapyje pasirinkite „Fizinis asmuo“.

 

4. Pasirinkite Jums tinkamą prisijungimo būdą. Pastaba: jungdamiesi per banko sistemą, naudokite savo asmeninę, o ne juridinio asmens, kurį atstovaujate, banko sąskaitą. Tai galioja ir kai prisijungiama naudojant el. parašą. Pasirinkę prisijungimą per banko sistemą, būsite nukreipti į atitinkamo banko el. bankininkystės sistemą.

Toliau šioje instrukcijoje kaip pavyzdys parodytas prisijungimas per banko sistemą:

 

5. Prisijunkite prie savo banko sąskaitos ir nurodykite, kad norite prisijungti prie Elektroninių valdžios vartų (paveikslėlyje parodyta „Swedbank“ el. bankininkystės sistema):

 

6. Iš banko sistemos būsite nukreipti atgal į Elektroninius valdžios vartus, tačiau šį kartą jau būsite prisijungę kaip naudotojas. Įsitikinkite, kad esate prisijungę kaip fizinis asmuo ir atstovaujate fizinį asmenį, t. y. patį save. Jei atstovaujamo asmens laukelyje bus rodomas juridinis asmuo, prie sistemos e. Statistika prisijungti negalėsite.

7. Pasirinkite skiltį „Gyventojams“:

 

8. Paslaugų gyventojams skiltyje paieškos laukelyje įveskite ir raskite paslaugą „Statistinių verslo duomenų parengimas ir perdavimas“..

9. Kadangi su statistika susijusių paslaugų yra daugiau, dar kartą įsitikinkite, kad užsakote paslaugą „Statistinių verslo duomenų parengimas ir perdavimas“, o jos teikėjas – Valstybės duomenų agentūra.

10. Spauskite mygtuką „Užsakyti“:

 

11. Patikrinkite, ar nurodyti teisingi užsakomos paslaugos ir Jūsų, kaip naudotojo, duomenys (vardas, pavardė, asmens kodas).

12. Jei duomenys teisingi, spauskite mygtuką „Patvirtinti“. Po patvirtinimo būsite nukreipti į sistemą e. Statistika: