Šiuo metu naujoje sistemoje e. Statistika sutrikęs statistinių ataskaitų teikimas. Prašome bandyti vėliau. Atsiprašome už nepatogumus!

Kaip pradėti naudotis sistema e. Statistika

Naudotis sistema e. Statistika gali tik atstovavimo paskyrą turintis respondento atstovas, kuris patvirtino savo atstovavimą ir tapatybę prisijungdamas prie sistemos e. Statistika per Elektroninius valdžios vartus. Prie Elektroninių valdžios vartų turite prisijungti ne kaip juridinio asmens atstovas, o kaip fizinis asmuo. Užsakoma paslauga „Statistinių verslo duomenų parengimas ir perdavimas“ priskirta prie paslaugų „Gyventojams“.

Įmonių, įstaigų vadovams paskyros suformuojamos automatiškai, remiantis Juridinių asmenų registro informacija (instrukcija, kaip prisijungti per Elektroninius valdžios vartus).

Kitiems atstovams paskyras gali sukurti:

Svarbu: Paskyra bus sukurta tik po to, kai pateiktą atstovavimo užklausą patvirtins įmonės ar įstaigos, kurią ruošiatės atstovauti, vadovas ar kitas atstovas, turintis administravimo teises.

Jei dėl tam tikrų priežasčių aukščiau išvardyti paskyros sukūrimo būdai nėra tinkami, atstovavimo paskyrą gali suformuoti Valstybės duomenų agentūra, gavusi juridinio asmens vadovo sutikimą (atsisiųsti sutikimą). Juridinio asmens vadovo sutikimas turi būti teikiamas užtikrinant asmens duomenų apsaugą, todėl rekomenduojama sutikimą Valstybės duomenų agentūrai pateikti paštu ar per siuntų tarnybą (adresu: Valstybės duomenų agentūra, Gedimino pr. 29, 01500 Vilnius), išimtiniais atvejais galima siųsti el. paštu [email protected]. Dokumentas bus užregistruotas ir nukreiptas atsakingam asmeniui.

Kai suformuojama atstovavimo paskyra būsimam respondento atstovui (išskyrus automatiškai susiformuojančią paskyrą vadovui), nurodytu kontaktiniu el. paštu išsiunčiamas el. laiškas, kuriuo informuojama apie galimybę prisijungti prie sistemos e. Statistika ir užbaigti registraciją.

Pastaba: Daugiau apie paskyros patvirtinimą ir prisijungimo būdus skaitykite skiltyje „Prisijungimo būdai“. Susipažinti su statistinių ataskaitų duomenų teikimo elektroniniu būdu taisyklėmis galima skiltyje „Statistinių duomenų teikimo elektroniniu būdu taisyklės“.

Kilus klausimų dėl registracijos ar prisijungimo, teiraukitės tel. + 370 687 82 325, + 370 650 77 491 arba el. p. [email protected].

Pasikeitus įmonės būklei, veiklos rūšiai, adresui ar el. pašto adresui ir pan., informuokite adresu [email protected].

Ataskaitų pildymo klausimais kreipkitės telefonu, nurodytu prie kiekvienos statistinės ataskaitos šioje lentelėje arba kontaktais, nurodytais paskutiniame statistinio formuliaro lape.