Jūsų įmonei priskirtų statistinių ataskaitų sąrašą pagal įmonės kodą galite susiformuoti ČIA.

Informaciją apie ūkio subjekto veiklos stabdymą, veiklos pobūdžio pakeitimą, kitus svarbius pasikeitimus pateikite ČIA.

Jūsų pateikta informacija padės tiksliau įvertinti įmonių veiklą šalyje šiuo sudėtingu laiku.

Prisijungę galite patikrinti, kokia dalis jūsų darbuotojų yra imunizuoti (persirgę COVID arba vakcinuoti), ir kaip jūsų įstaiga atrodo kitų įstaigų kontekste.

Prisijungimas per Elektroninius valdžios vartus

Jei Jums buvo sukurta nauja e. Statistikos paskyra, pirmas prisijungimas prie e. Statistikos turi būti atliktas per Elektroninius valdžios vartus. Žemiau pateikiama detali prisijungimo instrukcija.

Svarbu! Prie valdžios vartų turite prisijungti kaip fizinis asmuo, o ne juridinio asmens atstovas.

Norėdami prisijungti prie e.Statistikos per Elektroninius valdžios vartus, atlikite šiuos veiksmus:

1. Interneto naršyklėje atsidarykite Elektroninių valdžios vartų portalą www.epaslaugos.lt;

2. Spauskite mygtuką „Prisijungti“:

 

3. Prisijungimo puslapyje pasirinkite „Gyventojams“;

 

4. Pasirinkite Jums tinkamą prisijungimo būdą. Pastaba: jungiantys per bankų sistemas, naudokite savo asmeninę banko sąskaitą, o ne juridinio asmens, kurį atstovaujate. Tas pats galioja ir prisijungimui su el. parašu. Pasirinkus prisijungimą per banko sistemą, būsite nukreipti į atitinkamo banko el. bankininkystės sistemą.

Toliau šioje instrukcijoje, kaip pavyzdys, bus naudojamas prisijungimas per banko sistemą:

 

5. Prisijunkite prie savo banko sąskaitos ir nurodykite, kad norite prisijungti prie Elektroninių valdžios vartų (paveikslėlyje parodyta Swedbanko sistema):

 

6. Iš banko sistemos būsite nukreipti atgal į Elektroninius valdžios vartus, tačiau šį kartą jau busite prisijungę kaip naudotojas. Įsitikinkite, kad esate prisijungę kaip fizinis asmuo ir atstovaujate fizinį asmenį, t.y. patį savę. Jei atstovaujamo asmens laukelyje bus rodomas juridinis asmuo, prie e.Statistikos prisijungti negalėsite.

7. Pasirinkite skiltį „Gyventojams“:

 

8. Paslaugų gyventojams puslapyje, paieškos pagalba raskite paslaugą „Statistinių verslo duomenų parengimas ir perdavimas“;

9. Kadangi su statistiką susijusių paslaugų yra daugiau, dar kartą įsitikinkite, kad užsakote paslaugą „Statistinių verslo duomenų parengimas ir perdavimas“, o jos teikėjas Lietuvos statistikos departamentas;

10. Spauskite mygtuką „Užsakyti“:

 

11. Patikrinkite ar nurodyti teisingi užsakomos paslaugos ir Jūsų, kaip naudotojo, duomenys (vardas, pavardė, asmens kodas);

12. Jei duomenys teisingi, spauskite mygtuką „Patvirtinti“. Po patvirtinimo būsite nukreipti į e.Statistikos sistemą: